Prosinec 2017

Filmy stojej za hovno

31. prosince 2017 v 9:29 | čurák
Nebaví mě sledovat filmy. A jak tenhle problém řeším? Jednoduše: nesleduju filmy.

Akorát teda hádám, že jsem v tomhle ohledu divnej (dokonce i na poměry mého obvyklého podivínství), protože 99% ostatních lidí filmy baví. A mě dřív taky bavily. Tj. vedl jsem si profil na ČSFD, kromě mainstremových popkornovek mi nevadilo koukat i na různé pseudoumělecké festivalové počiny od různých hipsterských režisérů, kteří to přehání s drogama.

Lidi dovedou všechno zhnusit

29. prosince 2017 v 22:48 | čurák
Jeden z dobrých důvodů, proč se lidem vyhnout je fakt, že dovedou hodně věcí zhnusit.

Třeba jsem měl rád metal (jako hudební žánr) a stále mám, ale metloši mě serou. Navštívil jsem pár metalových fesťáků a ne-e. Metloši jsou jako zvířata, dělají bordel, blijou všude, serou všude, chčijou všude, vyřvávají celou noc podivný zvuky a tak podobně. To je vlastně ještě ta pozitivní část. Ale... často se předhání v tom kdo má větší znalosti metalu, kdo zná víc kapel, víc alb...

Vlk Samotář

26. prosince 2017 v 14:10 | Čurák
Od mala jsem byl ten, co radši trávil čas sám. Už ve školce jsem se držel od ostatních stranou a nezapojoval se do společných aktivit. Byl jsem vlk samotář, podivín, ten co nikdy nikam nechodil a raději si hrál sám. A to mi taky zůstalo do dnes.

To je naprosto v pořádku, každej je nějakej. Nemusíme být všichni společenští, ačkoliv já mám hraniční poruchu, takže je moje asocialita spíše nějaký symptom. Chci říct - ostatní lidi zřejmě mají rádi společnost. Být v pátek/sobotu večer doma je pro ně něco naprosto nepředstavitelného... oni prostě musí "někam ven mezi lidi" - do hospody, na vesnickou diskotéku, na nějaký mejdan, "vyrazit někam s kamarády". Nerozumím tomu, co jim to dává. Existuje nějaký druh emoce, kterou nemám?

Fuck Xmas

23. prosince 2017 v 18:53 | Čurák
Existuje větší klišé, než hejtování Vánoc? A navíc od negativního degena mýho typu, kterej hejtuje všechno jako patnáctiletej puberťák, přestože je mu třicet?

No, nemůžu říct, že nesnáším Vánoce, ale spíše mě naprosto nezajímají. Pohádky mě nebaví a připadají mi stupidní (i ty český), cukroví mi nechutná, vánoční výzdoba na mě působí jako mega kýč a nemám ani potřebu chodit na vánoční trhy, klepat se tam zimou, poslouchat sračkovou hudbu, zvonit na zvoneček, fotit stromek (kterej hlídají často vojáci, protože nám prej nic "nehrozí") a chlemtat svařák.

Nesnáším lidi aneb Misantropie

16. prosince 2017 v 13:01 | Čurák
Nenávist k druhým lidem neboli misantropie přichází ve vlnách (nebo "cyklech" chcete-li) skoro pravidelně jako Vánoce nebo Halloween. Všechno obvykle začne tak, že se postupně izoluju od světa. Vyhýbám se lidem, mažu profily na sociálních sítích, uzavírám se do sebe. A v tu chvíli se utápím v nenávisti ke světu, lidstvu i sobě samému. Ale protože člověk je "social animal" a postupně taky přijde jaro, začnu se cítit osamělý a chci někoho poblíž. Lidi mají různé výhody. Dá se s nimi mluvit kupříkladu. A ano, s domácími mazlíčky těžko člověk svede rozhovor na témata typu: "Je fiat měna bublina, která povede k hyperinflaci?" nebo "Co se Kafka snažil sdělit svým dílem PROMĚNA?"


Zkouška zkouška

12. prosince 2017 v 20:30 | Čurák
toto je první text vložen na tento blog podobně jako byl vložen penis mého boyfrienda do mé anální díry