Lidi dovedou všechno zhnusit

29. prosince 2017 v 22:48 | čurák
Jeden z dobrých důvodů, proč se lidem vyhnout je fakt, že dovedou hodně věcí zhnusit.

Třeba jsem měl rád metal (jako hudební žánr) a stále mám, ale metloši mě serou. Navštívil jsem pár metalových fesťáků a ne-e. Metloši jsou jako zvířata, dělají bordel, blijou všude, serou všude, chčijou všude, vyřvávají celou noc podivný zvuky a tak podobně. To je vlastně ještě ta pozitivní část. Ale... často se předhání v tom kdo má větší znalosti metalu, kdo zná víc kapel, víc alb...

Zkuste před nima říct, že posloucháte třeba Linkin Park nebo SlipKnot a oni chytnout hysterák. Tvl jak můžu poslouchat tenhle mainstream shit? Pořádná metalová kapela vole musí být úplně neznámá, musí mít nečitelný logo vole a jejich chrochtání musí bejt nesrozumitelný jinak to není ono. Slipknot tvl, to je už jen krůček od poslouchání Justina Biebera a Lunetic.

Taky jsou konfliktní, dovedou se pohádat klidně kvůli tomu, že jeden prohlásí jaký je Within Temptation shit, protože zpěvačka jede na playback, zatímco druhý metloš to začne bránit a už jsou v sobě. Druhej řekne, že hevík/power je sračka a už to frčí...

Ne, člověka za chvíli přejde radost a nadšení. Zmizí energie a nakonec se metlošům radši vyhejbá. Tvl já si radši budu poslouchat svý Slipknoty a Moonspell a nebudu to vůbec konzultovat s metalhlavama.


Další skupinkou jsou třeba chovatele krys. Dřív jsem měl potkany a bavilo mě se o ně starat. Natočil jsem video, jak jedna krysa stěžuje mláďata z jedné klece do druhé. Měl jsem z toho videa radost, takže jsem to nahrál na youtube a mrdl to na fórum chovatelů potkanů. Dozvěděl jsem se, že jsem hroznej chovatel, protože mám malou a hnusnou klec (přičemž ignorovali moje námitky, že to není jejich klec, ale přenoska. Navíc jsem je do klece nezavíral a nechával je chodit volně po domě. Co jako. Ale ne ne, jsem hroznej a ať se jdu bodnout.)

Chovatelé krys i jiných zvířat se často předhání v tom, kdo má delší penis. "Já mám větší zkušenosti, než ty, já už odchoval(a) stovky mláďat a vše možných variet a všeho možného i nemožného." a na to druhej "já jich odchoval tisíce, takže mám ještě větší zkušenosti a vím líp, co je správné." a furt dokola řeší kdo má kolik zkušeností.

Opět, člověku se to zhnusí. Když mi krysy umřely, trvalo mi dlouho se donutit do další pořízení další generace. Už jsem s nima měl psychicky spojený prostě to, že jejich milovníci jsou vesměs píče a není s nima řeč.

A takhle je to se všem, vždycky stejný kolotoč:

1) Něco mě začne bavit a zajímat, tak si o tom hledám info.
2) Začnu hledat nějakou stejně nadšenou komunitu lidí a snažím se mezi ně zapadnout
3) Po chvíli zjistím, že jsou to úplný dyliny, které nemůžu vystát (a oni nemůžou vystát mě).
4) Daná věc mě přestane bavit a zajímat, protože mi to komunita kolem toho zhnusila

A takových věcí, co se mi zhnusilo je spoustu. Třeba PC hry, různé kapely, zvířata. Zajímal mě chvíli furry fandom, ale přešlo mě to, když jsem poznal pár lidí od tam. Bavilo mě dřív psát povídky, ale opět - ostatní "spisovatelé" dovedli mluvit jen o psaní a nic jinýho v jejich životě neexistovalo + dovedli vést úplně zbytečné konflikty jako "kdo je spisovatel? Je to někdo, kdo vydá aspoň 1 knihu nebo jich musí mít víc? Musí ho veřejnost považovat za spisovatele? A může se člověk, co nic nevydal takto titulovat?"

Snad už jsem dostatečně poučen, a až mě příště něco zaujme, přestanu vyhledávat stejně smýšlející jedince a radši si to užiju sám po svým a nebudu to s nikým řešit. Nechci, aby mi to zase kriplové zhnusili.

Poznámka pod čarou:

- jo, vím, že je rozdíl mezi potkanem a krysoum ale schválně je používám jako synonyma, aby byla prdel
 


Komentáře

1 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 30. prosince 2017 v 13:28 | Reagovat

tak to mas pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama