Leden 2018

Proč nám záleží na slavných lidech

15. ledna 2018 v 21:47 | čurák
Pamatuju si svůj šok, když umřel David Bowie. Ještě větší, když umřel Chester Bennington z Linkin Park a dnes umřela Dolores z The Cranberries.

Když zjistím, že takto někdo umře, dostane mě to. Jsem pak smutnej a truchlím.

Ale ptám se - není to divný? Chci říct, že když umře třeba někdo u nás na vsi nebo když umře nějaký můj příbuzný (nějaký teta xyz z dvacátého kolene od mého pra pra cosi), tak je mi to ukradený. Nj. tak prostě někdo zkapal, co má být. Všichni zkapeme. Já taky zkapu.

Přátelství nemá takovou hodnotu, jak si lidi myslí

14. ledna 2018 v 13:01 | čurák
Lidé si obvykle myslí, že přátelství je něco velice hodnotného, svatého, důležitého. Nedávno mi jeden známý říká o jednom svém kamarádovi, cituji: "Je pro mě hrozně důležitý, dal bych za něj ruku do ohně!"

12. ledna 2018

12. ledna 2018 v 23:44 | čurák
Někde jsem četl, že na většinu psychických problémů pomáhá se vypsat. Well, let's try it. Já už jsem zkoušel několikrát si vést deník, ale vždycky jsem se na to pak vymrdal, protože mě to nebaví. Nebaví mě cokoliv dělat pravidelně. Leda tak masturbace a ta mě taky nebaví nad tím stejným druhem porna. A proto sleduju stále větší a větší prasečiny.

Rok 2018 dopiči

4. ledna 2018 v 18:11 | čurák
Znáte takovej ten pocit hrůzy, kterej obvykle cítí student den před maturitou nebo vysokoškolák před státnicema? Já se tak cejtím obvykle na Silvestra, protože přicházející novej rok je něco jako těžký břímě, který se na mě za chvíli zřítí a já s tím nic nemůžu dělat.

Čas nezastavíš.